Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice”, os. Na Stoku 27b serdecznie zaprasza na koncert z okazji „Pożegnania Lata”, który odbędzie się
w sobotę 10 września o godz. 19.00 na placu fortecznym. Tegorocznym gościem będzie krakowska artystka Marta Bizoń.

Marta Bizoń

Aktorka teatralna i filmowa. Na stałe związana z Teatrem Ludowym w Krakowie. Stypendystka Miasta Krakowa. Laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Ma w swoim dorobku role zarówno komediowe jak i dramatyczne. Wydała dwie solowe płyty. Śpiewa w kilku językach. Koncertuje w Polsce i za granicą.

W plenerze zabytkowego Fortu można odnaleźć spokój i ukojenie od codziennego gwaru oraz napawać się pięknem muzycznych interpretacji znanych artystów. Koncert „Pożegnanie Lata” to wspaniała okazja do zatrzymania wakacyjnych wspomnień i refleksji nad mijającym czasem. Wydarzenie jest cyklicznie organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie.
Placówka od ponad 40 lat pomaga rozwijać talenty i zainteresowania młodych mieszkańców Krakowa w różnych dziedzinach sztuki. Pełni rolę animatora kultury i sztuki w społeczności lokalnej na terenie Dzielnicy XVII Miasta Krakowa Wzgórza Krzesławickie.

Organizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie

Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie 

Partnerzy:

InfoKraków – Punkty Informacji Turystycznej

Europejskie Dni Dziedzictwa

Ośrodek Kultury Nowa Huta

Nowohucka Kronika Filmowa

Radio Plus Kraków

Głos Tygodnik Nowohucki

Skip to content