Zawody deskorolkowe „AIRLINES” (13 V 2017)

20170513ZawodyDeskorolkoweW dniu 13 maja 2017 roku
zawody deskorolkowe „Airlines 2017”
w skateparku przy ul. Władysława Jagiełły w Nowej Hucie
przebiegały niestety pod znakiem co chwilę padającego deszczu.

Zawody odbyły się, jednak zmieniona została formuła i przejazdy – w best tricki z nagrodami od NIKE SB i Skate or Die. Impreza odbyła się dzięki życzliwości Rady Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.  Publiczność miała niecodzienną okazję zobaczyć dobre tricki i  było naprawdę zabawnie.
Pierwsza część zawodów zainspirowana były słynnym już „dime challange” – w trickach robionych na pełnej prędkości najlepszy okazał się Konrad Bach, a „nagrodę pocieszenia” otrzymał Jasiek Krasicki.
Podczas przejazdów na fali najlepszy okazał się  Daniel Leśniak. Drobny upominek otrzymał także  Michał Kobus. Zawody zamknął best trick na trapezie, w którym najlepszy okazał się również Daniel Leśniak. Zawody w Dzielnicy XVII-Wzgórza Krzesławickie mają swój niesamowity klimat i sami nie wiemy czym zaskoczą nas za rok. Do zobaczenia za rok  na kolejnym „Airporcie” !!!

Organizatorami zawodów są: Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie, Stowarzyszenie CoolTeam. Impreza odbyła się dzięki współpracy z NIKE SB,  Skate Or Die, Techramps. Patronat medialny objęły Polish Skate Federation, Głos Tygodnik Nowohucki.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2017 rok.

Comments are closed.