Zawody deskorolkowe Airlines (10 VI 2018)

Już w najbliższą niedzielę
10 czerwca 2018 roku,
zapraszamy na zawody deskorolkowe „Airlines”,
które odbędą się w skateparku
przy ul. Władysława Jagiełły na terenie Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

 

Zawody odbędą się tradycyjnie w formie przejazdów  „tam i z powrotem”. Tor deskorolkowy w Dzielnicy XVII- Wzgórza Krzesławickie przypomina pas startowy i idealnie nadaje się do rozegrania zawodów, w których liczyć będą się najlepsze przejazdy. W programie zawodów zaplanowano również Best Trick – czyli konkurs na najlepszą ewolucję, na wybranej przez sędziów przeszkodzie. Zawody deskorolkowe skierowane są do młodzieży, zarówno początkującej jak i bardziej doświadczonej
w skateboardingu. Każdy będzie mógł zweryfikować swoje umiejętności, a najlepsi zostaną za nie nagrodzeni. Celem wydarzenia jest zorganizowanie czynnych zawodów, zmobilizowanie do aktywności fizycznej oraz integracja sportowców. Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody od sponsorów, którymi są: Etnies i Skate Or Die.

Organizatorem zawodów są: Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” oraz Stowarzyszenie COOLTEAM.
Patronat nad imprezą objęły: Głos Tygodnik Nowohucki, Skatenews.pl, Krakówwzieleni.pl, Zarząd Zieleni Miejskiej, oraz Polish Skate Federation.
Patronat honorowy nad imprezą objęła Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, która wspiera to wydarzenie finansowo Wzgórza Krzesławickie.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2018 rok.

Comments are closed.