Wieczór autorski Marcina Godawy (26 XI 2017)

Wieczór 2017_Godawa_Marcinautorski
ks. Marcina Godawy w
Młodzieżowym Domu Kultury Fort 49 „Krzesławice”

Wieczór autorski z poezją ks. Marcina Godawy odbył się w dniu 26 listopada 2017 r. o godz. 18:30 w MDK Fort 49. Podczas spotkania autor przedstawił uczestnikom swoje nowe wiersze z tomu „Spacerem sercem samolotem”. W programie artystycznym wystąpiły Izabela Mytnik i Anna Sowa-Staszczak. Rozmowa z autorem: Wioletta Zarębska oraz dyrektor MDK Franciszek Dziadoń.

Marcin Godawa – poeta, kapłan, naukowiec i pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Naukowo, „po ludzku” i artystycznie bliskie są mu tematy życia duchowego, medytacji, teologii i literatury, radości chrześcijańskiej, a także budowania pokoju w oparciu o chrześcijaństwo na wschód od Bugu.
Opublikował dotychczas zbiory wierszy: „Cyś widzioł potok…” (2001), „Śrybny snopek zyta” (2004), „Księdzu nie wypada” (2007), „Przed ostatnimi igrzyskami” (2011). Tomik „Spacerem sercem samolotem” jest najnowszą propozycją dla Czytelnika.

Program artystyczny z udziałem zaproszonych gości, wystąpiły: Izabela Mytnik i
Anna Sowa Staszczak.

Izabela Mytnik – wokalistka, akordeonistka, nauczyciel śpiewu, finalistka programu muzycznego „X Factor”.
Anna Sowa-Staszczak – absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie, studentka Natural Voice Perfection Institute, w życiu zawodowym lekarz. Przyjaźń i miłość do muzyki przerodziła się we wspólny projekt I&A, w którym chciałybyśmy podzielić się naszymi życiowymi doświadczeniami zapisanymi w postaci piosenki.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2017 rok, tagi: .

Comments are closed.