Wieczór autorski Marcina Godawy (26 XI 2017)

Wieczór 2017_Godawa_Marcinautorski
Marcina Godawy
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice”
Kraków, os. Na Stoku 27b
w dniu 26 listopada 2017, o godz. 18:30.

W programie spotkania jest promocja tomu wierszy „Spacerem sercem samolotem”. Podczas spotkania będzie okazja do zakupu nowej książki autora. W programie artystycznym wystąpią: Izabela Mytnik, Anna Sowa-Staszczak. Będzie to  niezwykła muzyczna podróż z bagażem emocjonalnych przeżyć. 

Marcin Godawa – poeta, kapłan, naukowiec i pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
w Krakowie. Naukowo, „po ludzku” i artystycznie bliskie są mu tematy życia duchowego, medytacji, teologii i literatury, radości chrześcijańskiej a także budowania pokoju w oparciu o chrześcijaństwo na wschód od Bugu.
Opublikował dotychczas zbiory wierszy: Cyś widzioł potok… (2001), Śrybny snopek zyta (2004), Księdzu nie wypada (2007), Przed ostatnimi igrzyskami (2011). Tomik Spacerem sercem samolotem jest najnowszą propozycją dla Czytelnika.

Program artystyczny
z udziałem zaproszonych gości, wystąpią: Izabela Mytnik i Anna Sowa Staszczak.

Izabela Mytnik – wokalistka, akordeonistka, nauczyciel śpiewu, finalistka programu muzycznego X factor.
Anna Sowa-Staszczak – absolwentka Szkoły wokalno-aktorskiej w Krakowie, studentka Natural Voice Perfection Institute, w życiu zawodowym lekarz. Przyjaźń i miłość do muzyki przerodziła się we wspólny projekt I&A, w którym chciałybyśmy podzielić się naszymi życiowymi doświadczeniami zapisanymi w postaci piosenki.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2017 rok, tagi: .

Comments are closed.