Warsztaty Muzyki Gospel (26÷27 V 2018)

Warsztaty Muzyki Gospel

W dniach 26 i 27 maja 2018 roku w MDK Fort 49 „Krzesławice” odbyły się warsztaty muzyki gospel prowadzone przez: Piotra Łopacińskiego, Szymona Markiewicza oraz gościnnie Filipa Kofoda.
W warsztatach wzięły udział uczestniczki zajęć MDK oraz młodzież z powiatu krakowskiego.
Zwieńczeniem dwudniowych warsztatów był koncert na dziedzińcu fortecznym MDK, który odbył się 27 maja br.,

o godz. 19:00. Podczas warsztatów dziecięco-młodzieży chór nauczył się wielu utworów muzyki gospel, które zaprezentował podczas koncertu. Koncert był niecodzienną okazją do wysłuchania utworów takich jak: „Say Yes”, czy „We’ve come to workship”. Wspólnie z publicznością młodzieżowy chór gospel wykonał „Wokół nas”. Podczas koncertu mieliśmy okazję posłuchać także solowego występu wybranych osób z chóru. Gościnie na koncercie wystąpili: Łukasz Sobczyk wraz z młodymi gitarzystami z zaprzyjaźnionego domu kultury z Krakowa.
Na zakończenie odbył się premierowy koncert Piotra Łopacińskiego, który promował swą solową płytę pt. „Serca Rytm”. Piotr Łopaciński to niezwykle utalentowany muzyk, obdarzony wyjątkowo ciepłym głosem. Podczas występu Piotr zaprezentował się odbiorcom w autorskim, solowym, bardzo osobistym projekcie.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2018 rok, tagi: .

Comments are closed.