Patriotyczny Turniej Szkół dla Gminy Michałowice, Miasta i Gminy Skała (17 V 2018)

wydarzenie: Patriotyczny Turniej Szkół dla Gminy Michałowice, Miasta i Gminy Skała
data: 17 V 2018
miejsce: MDK Fort 49 „Krzesławice”

REGULAMIN

Do uczestnictwa w turnieju zapraszamy uczniów szkół podstawowych, klasy V-VII i klas gimnazjalnych II-III z terenu Gminy Michałowice, Miasta i Gminy Skała. Z klas podstawowych dwie drużyny czteroosobowe, z klas gimnazjalnych jedną drużynę czteroosobową. Drużyny przyjeżdżają z opiekunem.

Rozgrywki turniejowe odbędą się: 17. 05. 2018 w MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie, os. Na Stoku 27b. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10:00. Przewidywany czas zakończenia turnieju około godz. 14:00.

Zgłoszenia należy dokonywać do dnia 11 maja 2018 roku pocztą elektroniczną na adres: imprezy@mdkfort49.krakow.pl lub telefonicznie: 12-645-27-14.

Tegoroczny Patriotyczny Turniej Szkół organizujemy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Zapraszamy na patriotyczną, historyczną i turystyczną wyprawę po naszej Ojczyźnie. Poznajmy nasz kraj, odkrywajmy ciekawe zakątki, zwyczaje i tradycje.

Turniej odbędzie się bez względu na pogodę. Prosimy uczestników o przygotowanie wygodnych strojów oraz przyniesienie zamiennej odzieży i obuwia.

Głównym zadaniem i celem jest spędzenie radosnego dnia w gronie rówieśników. Dla uczestników przewidziano dyplomy i nagrody.

Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!

Organizatorzy:

Projekt finansowany przez: Gminę Michałowice, Miasto i Gminę Skała

Relacje z ubiegłorocznych turniejów prezentowane są na stronie MDK, kliknij i zobacz: 2017.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2018 rok, tagi: .

Comments are closed.