Konkurs na SOLOwy występ taneczny (15 V 2016)

Konkurs na SOLOwy występ taneczny

Konkurs na SOLOwy występ taneczny

Konkurs na

SOLOwy Występ Taneczny

15.05.2016

Prezentacje konkursowe odbędą się na scenie
Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 15 w Krakowie.

PROGRAM 10:00 – 11:20 prezentacje konkursowe – I KATEGORIA WIEKOWA

  1. Abramczyk Roksana
  2. Bezpalko Kinga
  3. Bienas Emilia
  4. Depak Julia
  5. Duś Aleksandra
  6. Dyrcz Victoria
  7. Dziwisz Anna
  8. Filar Łucja
  9. Gniecka Sara
  10. Jastrzębska Natalia
  11. Jastrzębska Zuzanna
  12. Kicińska Klaudia
  13. Koźmińska Matylda
  14. Lichacz Wiktoria
  15. Majka Wiktoria
  16. Mój-Spanu Maja
  17. Patoła Julia
  18. Patykiewicz Laura
  19. Papka Urszula
  20. Perek Helena
  21. Płonka Joanna
  22. Płoskonka Emilia
  23. Pierzchała Aleksandra
  24. Rzyczniak Łucja
  25. Sańka Wiktoria
  26. Sieńko Iga
  27. Smerek Hanna
  28. Stoińska Maria
  29. Studnicka Anita
  30. Szeliga Tomasz
  31. Szewczyk Alicja
  32. Szewczyk Barbara
  33. Szostok Mariola
  34. Trzebelecka Pola
  35. Walczowska Natalia
  36. Wąsala Alicja
  37. Wojasińska Oliwia
  38. Wolak Joanna
  39. Wójcik Julia
  40. Zielińska Julia

12:15 – ogłoszenie wyników – I KATEGORIA WIEKOWA

12:35 – 13:45 prezentacje konkursowe – II KATEGORIA WIEKOWA, I część (do nr 24)

  1. Abramczyk Oliwia
  2. Bajorek Maria
  3. Barabasz Gabriela
  4. Bednarczyk Marlena
  5. Bolek Magdalena
  6. Bucka Amelia
  7. Chmiela Julia
  8. Dybcio Katarzyna
  9. Dynur Klaudia
  10. Dziura Zuzanna
  11. Gaborek Natalia
  12. Gawlik Oliwia
  13. Giermańska Vanessa
  14. Góra Gabriela
  15. Hydzik Karolina
  16. Kalicka Dominika
  17. Karwala Dagmara
  18. Kawnik Maja
  19. Kot Kamila
  20. Krasny Martyna
  21. Krempicka Olga
  22. Krzyszycha Zofia
  23. Kukla Aleksandra
  24. Leśniak Martyna

13:45 – 14:30 przerwa obiadowa       

14:30 – 15:35 prezentacje konkursowe – II KATEGORIA WIEKOWA, II część (od nr 25 do 46)

16:45 ogłoszenie wyników – II KATEGORIA WIEKOWA

  1. Młynarczyk Martyna
  2. Mól Martyna
  3. Murzyn Natasza
  4. Niemiec Gabriela
  5. Nowotarska Natalia
  6. Pabian Oliwia
  7. Paluch Patrycja
  8. Piotrowska Natalia
  9. Połatyńska Maja
  10. Powstańska Nikola
  11. Prusak Aleksandra
  12. Sepielak Monika
  13. Sielańczyk Ludmiła
  14. Skorupa Weronika
  15. Smolec Iwona
  16. Strojek Karolina
  17. Strugacz Zuzanna
  18. Szczepanik Oliwia
  19. Szostok Zuzanna
  20. Szumny Alicja
  21. Urbańczyk Patrycja
  22. Wąsala Julia

 

17:10 – 18:10 – prezentacje konkursowe – III KATEGORIA WIEKOWA

  1. Adamczyk Ewa
  2. Dębowska Karolina
  3. Górnikiewicz Magdalena
  4. Gucik Aleksandra
  5. Gudz Karolina
  6. Grzyb Karolina
  7. Hickiewicz Martyna
  8. Janiga Iwona
  9. Kluczkiewicz Klaudia
  10. Kornaus Natalia
  11. Kucharska Alicja
  12. Łopata Justyna
  13. Michta Zuzanna
  14. Milewska Natalia
  15. Mrawczyńska Stefania
  16. Pomykalska Małgorzata
  17. Potępa Weronika
  18. Rąba Klaudia
  19. Szeląg Kamil
  20. Wilk Klaudia

Ok. 19:00 ogłoszenie wyników – III KATEGORIA WIEKOWA

* * *

REGULAMIN KONKURSU NA SOLOWY WYSTĘP TANECZNY

Organizatorami przeglądu są: Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice”, os. Na Stoku 27b i Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, ul. Wietora 15, w Krakowie. Celem konkursu jest:

  • rozwój artystyczny dzieci i młodzieży;
  • twórcza rywalizacja z rówieśnikami;
  • możliwość sprawdzenia swych sił podczas solowego występu;
  • prezentacja talentów, uzdolnień i umiejętności przed publicznością;
  • rozbudzanie kreatywności i uzdolnień choreograficznych dzieci i młodzieży.

 Warunki udziału:

  1. Prezentacje konkursowe odbędą się  w dniu 15 maja (niedziela) 2016, na scenie Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży, przy ul. Wietora 15 w Krakowie.
  2. Konkurs adresowany jest do osób z województwa małopolskiego.
  3. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria: od 8 do 11 lat; II kategoria: od 12 do 15 lat; III kategoria: od 16 do 21 lat.
  4. Czas trwania układu: I kategoria do 2 min, II i III kategoria do 3 minut.
  5. Na konkursie mogą zostać zaprezentowane choreografie w następujących technikach tanecznych: taniec współczesny, modern, jazz, taniec klasyczny.
  6. Wykonawca musi być jednocześnie choreografem własnej prezentacji.
  7. Zgłoszenia udziału w konkursie należy przesłać do 24 kwietnia 2016 roku na adres: konkursSOLO@mdkfort49.krakow.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.
  8. Od 25 kwietnia do 30 kwietnia można przesyłać informację o ewentualnych poprawkach w muzyce. Po tym terminie nie jest możliwe dokonywanie zmian  w przesłanych plikach.
  9. Od 9 maja harmonogram występów będzie dostępny na stronie: mdkfort49.krakow.pl. Nie jest możliwa zmiana kolejności, obowiązywała będzie kolejność alfabetyczna. Zapraszamy również do polubienia wydarzenia na facebooku.
  10. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko wykonawcy; kategorię wiekową; tytuł choreografii, czas trwania układu;  kontakt do rodzica.
  11. Muzykę do pokazu w formacie mp3 należy przesłać wyłącznie drogą e-mailową na adres: konkursSOLO@mdkfort49.krakow.pl. Prosimy zwrócić uwagę na jakość podkładu.
  12. Plik z muzyką powinien zawierać jedynie ten fragment muzyki do, którego wykonywana będzie choreografia z ewentualnym wyciszeniem lub przycięciem utworu.
  13. Uczestnicy konkursu zaprezentują własne choreografie na profesjonalnej scenie z czarnym  okotarowaniem, nagłośnieniem i przy jednolitym oświetleniu.
  14. Uczestników oceni profesjonalne Jury.
  15. Uczestnicy proszeni są o przybycie minimum 30 minut przed występem.
  16. Wejście dla publiczności na widownię jest możliwe jedynie w przerwach pomiędzy prezentacjami.
  17. Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i pamiątkowy upominek. Zostaną przyznane nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.
  18. Koszt akredytacji od uczestnika 10 zł. Płatne w dniu konkursu.

Pobierz kartę zgłoszenia.

Ten artykuł opublikowany w kategorii: 2016 rok.

Comments are closed.